LATGALES ZOODĀRZS

http://www.latgaleszoo.eu

 

Esat sveicināti Latgales zoodārza mājas lapā!

 

image003

ZOODĀRZA APMEKLĒŠANA

Latgales zoodārzs ir neliels municipāls zoodārzs, Daugavpils pašvaldības iestāde, kura mērķis ir bērnu un pieaugušo ekoloģiskā audzināšana un izglītošana saskarsmē ar dzīvniekiem. Zoodārzs atrodas trīs kvartālu no pilsētas centra.

Atrašanās vieta. Mēs atrodamies Vienības ielā, 27., Daugavpilī, Latvijā.

N 55.873841°, E 26.509798°

 

Uzmanību!

Saskaņā ar Covid-19 profilakses pasākumiem un domes rīkojumiem zoodārzs ir slēgts apmeklētājiem.

 

Ekskursijas. Ekskursija. maksā 10 Euro. Jūs arī varat pasūtīt tematiskās ekskursijas vai nodarbības pa t. 5426789.Jūs arī varat pasūtīt tematiskās ekskursijas vai nodarbības pa t. 5426789.

Biļetes. Ieejas biļete maksā 50 centi skolēniem un studentiem, 1 Euro pieaugušajiem.

Bezmaksas ieeja. Ekskursiju organizatori skolotāji apmeklē zoodārzu bezmaksas, kā arī pirmsskolas vecuma bērni.

image013

 

Visus dzīvniekus var brīvi fotografēt, filmēt video, dažus var arī pabarot.

Mūsu ekspozīcijā un laboratorijās dzīvo dažādi eksotiskie un vietējie dzīvnieki: pērtiķi, žņaudzējčūskas, krokodīli, bruņurupuči, iguānas, skorpioni un citi tropu mežu un Latvijas ainavu iemītnieki. Mūsu dzīvnieki labi jūtas, aug un vairojas, viņiem bieži notiek kas jauns.

image003

Jūs varat apmeklēt dzīvniekus ekspozīcijā, kā arī pasūtīt ekskursiju, tematisko stundu  Jūsu klasei konferenczālē, piedalīties citās aktivitātēs.

image005

Latgales zoodārzā strādā augsti kvalificētie darbinieki, kas mīl dzīvniekus un rūpējas par tiem. Mūsu zoodārzs piedalās Latvijas un starptautiskajos dabas aizsardzības un pētnieciskajos projektos, dabas aizsardzības ideju attīstībā.

Mēs sadarbojamies ar kolēģiem, mūsu draugiem un atbalstītājiem.

image007

Mēs veicam pētniecisko darbu ekoloģijas, zookultūru un ekoloģiskās pedagoģijas jomās, pētām dzīvnieku dzīvi, cenšamies saglabāt apdraudētas Latvijas dzīvnieku sugas. Pētījumu rezultāti ir publicēti Latgales zoodārza rakstu krājumā un citos izdevumos, prezentēti konferencēs un semināros.

 

Gaidām Jūs Latgales zoodārzā!

 

Latgales zoodārza darbinieki un dzīvnieki